شربت چای ترش

شربت چای ترش

این شربت بسیار خوشرنگ و خوشمزه است و برای پذیرایی از میهمانان گزینه ای بسیار عالی است. 

✳️😋روش تهیه شربت چای ترش:

✅مواد لازم برای آماده کردن شربت چای ترش

* یک بسته چای ترش یا ۲۰ تی بگ دمنوش چای ترش نیوشا

سه لیوان آب

* نبات یا عسل به میزان سلیقه خودتان

 

ابتدا سه تا چهار لیوان آب را بسته به سلیقه غلظت شربت که خودتان دوست دارید در ظرفی میگذارید تا به دمای جوش برسد(مثلا قوری یا قابلمه )، سپس تی بگ ها را باز کنید و داخل آب جوش قرار دهید و در ظرف را بپوشانید و بمدت ۱۰ دقیقه بگذارید تا دمنوش دم بکشد(درست مانند چای ، در این مرحله نیاز به حرارت مجدد دادن ندارد اما اگر خواستید از دم کشیدن مطمئن باشید از قرار دادن بر روی حرارت مستقیم جلوگیری کنید و میتوانید از قوری برای دم کشیدن استفاده کنید،مانند عکس ها)

 

بعد از ۱۰ دقیقه که کاملا دمنوش دم کشید تی بگ ها را خارج نمائید و دمنوش را داخل ظرفی مانند قابلمه بریزید ، در این مرحله نبات را اضافه میکنیم و به مدت ۱۵ الی ۲۰ دقیقه شربت را هم میزنیم تا کاملا نبات در شربت حل شده و حالت غلیظ به خود بگیرد و در عین حال شربت هم به سمت سرد شدن برود .

 

در این مرحله شربت تقریبا آماده است. تنها باید آن را در یخچال بگذارید و سپس وارد ظرفی مثل شیشه کنید و هربار میخواهید استفاده کنید مانند شربتی مثل آلبالو بسته به غلظتی که دوست دارید داخل لیوان بریزید و آب و چند قالب اضافه نمایید و خوردن شربتتان لذت ببرید.

                           

 

نوشیدن یک لیوان از این شربت هم باعث خنک شدن بدن به صورت طبیعی می شود، هم بهترین گزینه برای رفع عطش در روزهای بسیار گرم تابستانی است; در عین اینکه این شربت مزایای بسیار زیادی بعنوان یک نوشیدنی سلامت بهمراه خواص درمانی فوق العاده برای خود و میهمانان گرانقدرتان بهمراه دارد.

دمنوش چای ترش یکی از محصولات بسیار خوشمزه و با کیفیت نیوشا است و  می توانید این دمنوش با خواص درمانی بسیار بالا را از سایت آن نوش بصورت آنلاین تهیه فرمائید.

خواص و خرید آنلاین دمنوش چای ترش نیوشا

دمنوش خالص چای ترش نیوشا Hibiscus-Tea

دمنوش چای ترش نیوشا